Sausio 8 d. šunų egzaminas ir testas

2018 m. sausio 8 d., pirmadienį, Kaniterapijos asociacija (KA) maloniai kviečia besidominčius edukacija, terapija ar skaitymu su šunimis laikyti su savo augintiniais terapinio šuns egzaminą arba preliminarų testą.

 

KA egz 01 08
Atkreipiame dėmesį, kad egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių šunys (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys.

Šuo turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“), paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų. Su savimi turėkite galiojančią šuns sveikatos pažymą.
Egzaminą arba preliminarų testą su šunimi gali laikyti tik pilnamečiai asmenys.

Komisija: 1 gr. pirmininkė Ieva Kuzminienė, 2 gr. pirmininkė Karina Granat. Nariai: Daiva Kvedarienė, Vilmantė Pakalniškienė, Aurelija Staskevičienė (prireikus, komisijos nariai gali būti pakeisti).

Egzaminas vyks Visorių g. 8, Vilnius, nuo 11.00 val., kiekvienas dalyvis bus informuotas, kelintą val. suplanuotas jo egzaminas.

Prašome iš anksto susipažinti su Šunų egzamino nuostatais.

Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas nemokamas. Ne KA nariams – egzaminas 50 eurų, preliminarus testas – 20 eurų. Neatvykusiems pinigai negrąžinami.

Pirmiausia prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki sausio 5 d. atsiųsti e.paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančių egzaminą sąrašą (pirmenybė  teikiama KA narių bei KA savanorių šunims).

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius, LT-08300 Vilnius.
Į. k. 303127785
Ats. sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas.

Pexels.com nuotr.