Biželio 8 d. egzaminas ir testas šunims

2018 m. birželio 8 d., penktadienį, Kaniterapijos asociacija (KA) kviečia besidominčius edukacija, terapija arba skaitymu su šunimis laikyti su savo augintiniais terapinio šuns egzaminą arba bandomąjį testą.

KA 06 08
Egzamino komisija: pirmininkė Ieva Kuzminienė; nariai: Daiva Kvedarienė, Vilmantė Pakalniškienė, Aurelija Staskevičienė (prireikus, komisijos nariai gali būti pakeisti).

Prašome iš anksto susipažinti su Šunų egzamino-nuostatais, atkreipiame jūsų dėmesį, kad egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių šunys (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys.

Egzaminą laikantis šuo turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“), paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų. Su savimi prašome turėti galiojančią šuns sveikatos pažymą.

Egzaminą arba bandomąjį testą su šunimi kviečiami laikyti tik pilnamečiai asmenys.

Egzaminas vyks Visorių g. 8, Vilnius, nuo 10.00 val. Kiekvienas dalyvis bus informuotas e.paštu, kelintą valandą suplanuotas jo egzaminas arba testas.

Kaniterapijos asociacijos (KA) nariams egzaminas bei testas yra nemokami

Ne KA nariams – egzaminas 30 eurų, preliminarus testas – 15 eurų.

Neatvykusiems į egzaminą arba testą pinigai negrąžinami.

Pirmiausia prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki birželio 01 d. atsiųsti e.paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančių egzaminą arba testą sąrašus.

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius, LT-08300 Vilnius.
Į. k. 303127785
Ats. sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas.

Pexels.com nuotr.