Kasmet birželio viduryje „Mamų unija“ pakviečia savo bendruomenę į VASAROS ŠEIMŲ FIESTĄ. Ir švenčiama ji ne kažkur, o jaukiuose „Mamų unijos“ Šeimos namuose, kurie duris atvėrė 2020 metais šalia Vilniaus Santaros klinikų.

Čia vėžio paliestų vaikų šeimoms suteikiamas jaukus prieglobstis, galimybė būti su vaikais, dalintis savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Paramos ir labdaros fondą „Mamų unija“ 2008 m. įsteigė fotomenininkė Eglė Mėlinauskienė. Per fondo gyvavimo metus bendraminčių, rėmėjų, savanorių komanda įgyvendino daug reikšmingų projektų.
Vasaros šeimų fiestoje dalyvavo Kaniterapijos asociacijos narės, vaikų psichologės Ingrida Stasytienė, Joana Grygutis ir ergoterapeutė Veslava Citovič kartu su savo terapiniais šunimis Bruna, Moka ir Zea.

Prisidėti prie „Mamų unijos“ veiklos galite ir jūs: https://mamuunija.lt/
Vėtrės Antanavičiūtės nuotr.