Gruodžio 5 d. vyks terapinių šunų egzaminas ir testas

Gruodžio 5 d., šeštadienį, Kaniterapijos asociacija (KA) maloniai kviečia besidominčius edukacija, terapija arba skaitymu su šunimi laikyti su savo augintiniu terapinio šuns egzaminą arba bandomąjį testą.

Egzaminų komisija: 1 gr. pirmininkė – Veslava Citovič-Rul, 2 gr. pirmininkė – Ieva Kuzminienė. Komisijos nariai bus paskelbti vėliau.

egzui

Egzaminas vyks Visorių g. 8, Vilnius, nuo 10.00 val. Užsiregistravusieji e. paštu iš anksto gaus informaciją, kelintą valandą numatytas kiekvieno šuns egzaminas arba testas.

Prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki gruodžio 2 d. atsiųsti e.paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančių egzaminą arba testą sąrašą.

Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas nemokamas. Ne KA nariams – egzaminas 50 eurų. Preliminarus testas – 30 eurų (neatvykusiems laikyti egzamino arba testo įmoka negrąžinama).

Prašome susipažinti su Šunų egzamino nuostatais. Bandomąjį testą laikantys šunys turi mokėti bendrojo paklusnumo komandas, būti socialūs ir tinkamai socializuoti.

Taip pat primename, kad egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys.

Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pažymą, jūsų šuniukas būtinai turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“) ir paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų. Egzaminą arba preliminarų testą su šunimi kviečiame laikyti tik pilnamečius asmenis.

Pastaba: atsižvelgdami į COVID-19 situaciją, apie pakeitimus arba papildomas saugos priemones informuosime papildomai.

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Ats. sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas.

Mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas/testas.

Pexels.com nuotr.

Informacija paskelbta 2020 10 27