Kaniterapijos asociacija pakviesta į tarptautinę konferenciją

Gruodžio 16 d.  Kijeve (Ukraina) vyks tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Kaniterapija: inovatyvūs vaikų ir žmonių su negalia reabilitacijos metodai“ (Canistherapy – innovative methods of rehabilitation of children and teenagers with disabilities).

logo-big-1050

Skaityti pranešimą į konferenciją Kijeve pakviesta Kaniterapijos asociacijos prezidentė, psichologijos doc. dr. Vilmantė Pakalniškienė.

Tarptautiniame kaniterapijos forume V.Pakalniškienė ne tik pristatys mūsų patirtį, bet kartu su kolegomis diskutuos kaniterapijos reglamentavimo klausimais, dalinsis idėjomis, kaip plėtoti gyvūnų asistuojamąją terapiją.

„Malonu, kad jau turime ką pasakyti, o mūsų patirtis vertinama ir už Lietuvos ribų.  Kaniterapijos asociacijos iniciatyvos, gerosios praktikos pavyzdžiai bei sėkmės istorijos yra svarbūs ne vien mums, bet ir kitų šalių gyvūnų asistuojamosios terapijos entuziastams, – sakė V.Pakalniškienė. – Konferencijoje suplanuotos diskusijos ir apie sunkumus bei problemas, su kuriomis susiduriama, ruošiant šunis bei specialistus šiai veiklai“.

Inf. paskelbta 2017 12 06