Liepos 25 d. vyks šunų egzaminas ir testas

Domitės gyvūnų asistuojamąja terapija? Norite įsitraukti į socialiai atsakingą, prasmingą veiklą? Kaniterapijos asociacija (KA) liepos 25 d., pirmadienį, maloniai kviečia besidominčius edukacija, terapija bei skaitymu su šunimi laikyti su savo augintiniu terapinio šuns egzaminą arba bandomąjį testą.Egz liepos 25

Prašome susipažinti su Šunų egzamino nuostatais. Bandomąjį testą laikantys šunys turi mokėti bendrojo paklusnumo komandas, būti socialūs ir tinkamai socializuoti. Egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys. Egzaminą arba preliminarų testą su šunimi kviečiame laikyti tik pilnamečius asmenis.

Egzamino ir testo komisija: pirmininkės – Ieva Kuzminienė (1 gr.), Veslava Citovič-Rul (2 gr.); narės – Daiva Kvedarienė, Rūta Šukytė. Egzamino komisijos sudėtis, prireikus, gali keistis.

Užsiregistravę dalyviai e. paštu gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas jų šuns egzaminas arba testas. Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pasą, jūsų šuniukas būtinai turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“) ir paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų.

Egzaminas ir testas vyks nuo 10.00 val. Visorių g. 8, Vilnius. Prašome planuojančius dalyvauti užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki liepos 20 d. atsiųsti el. paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą arba testą sąrašą.
Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas arba jo perlaikymas nemokamas. Ne KA nariams – egzaminas 30 eurų. Preliminarus testas – 15 eurų (neatvykusiems laikyti egzamino arba testo įmoka negrąžinama).

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Atsiskaitomosios sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas, mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas arba bandomasis testas.

Pexels.com nuotr.