Spalio 4 d. vyks terapinio šuns egzaminas

Kaniterapijos asociacija (KA) spalio 4 d., antradienį, organizuos terapinio šuns egzaminą. Vietų skaičius ribotas, pirmumo teisė suteikiama egzaminą laikantiems KA šunims (perlaikymas, pasibaigus terapinio šuns pažymėjimo galiojimui).

egzaminas sunu

 

Egzamino komisija: pirmininkė Veslava Citovič-Rul, narės – Daiva Kvedarienė, Aurelija Staskevičienė. Egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys.

Užsiregistravę dalyviai e. paštu gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas jų šuns egzaminas. Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pasą, šuo turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“), paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų.

Egzaminas ir testas vyks nuo 16.00 val. Visorių g. 8, Vilnius. Prašome užpildyti anketą ir ne vėliau kaip iki spalio 2 d. atsiųsti el. paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą sąrašą.
Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas arba jo perlaikymas nemokamas. Ne KA nariams – egzaminas 30 eurų. Neatvykusiems laikyti egzamino įmoka negrąžinama. Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą sąrašą.

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Atsiskaitomosios sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas, mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas.

Pexels.com nuotr.