Šunys – edukacijai ir terapijai

Šunų dresūros ir sporto centras „Nasrai“ kartu su Kaniterapijos asociacija kviečia šunų augintojus ruošti savo šunis socialinei veiklai – dalyvauti socialiniame projekte „Šunys – edukacijai ir terapijai“.

E ir A.Valciukai
Kartu su patyrusiais šunų elgsenos specialistais mes siekiame, kad edukacijos bei terapijos projektuose dalyvautų tik specialius mokymus baigę, egzaminus išlaikę šunys – kviečiame vedlius ir šunis įgyti naujų žinių bei patirties.

Tinkamas šuns pasirinkimas, socializacija, specialusis parengimas, teisės dalyvauti edukaciniuose bei kituose, su kaniterapija susijusiuose, užsiėmimuose įgijimas – tai žinių ir patirties reikalaujantis procesas. Būtent todėl paprašėme, kad šią veiklą koordinuotų patyrę šunų elgsenos specialistai.

AV ir mazi suniukai

Jūsų šuo gali būti labai draugiškas, mielas, tačiau tai dar nereiškia, kad jis tinka švietimo arba terapijos užsiėmimams. Nemaži reikalavimai keliami ne tik šuniui, bet ir jo šeimininkui. Šuns vedlys turi sukaupti ne tik dresūros žinių, bet ir puikiai pažinti savo šunį, išmanyti šuns psichologiją, kūno kalbą, kitus dalykus.

Šunų dresūros ir sporto centro „Nasrai“ steigėjai Erna ir Algis Valčiukai maloniai sutiko pasidalyti patirtimi – pasinaudokime ja! Treneriai jums padės paruošti augintinius terapinio šuns egzaminui ir būsimai veiklai, dresūros aikštelėje jūs sutiksite naujų draugų ir aktyviai, naudingai praleisite laiką.

Kokie šunys gali dalyvauti treniruotėse?

• Socialūs ir tinkamai socializuoti (ramiai reaguoja į žmones, gyvūnus, įvairius dirgiklius), mokantys pagrindines komandas.
• Ne jaunesni kaip 1 metų, paženklinti integriniu grandynu („mikročipas“). Jeigu susidarytų jaunų šuniukų (iki 1 metų) grupė, treneriai mokys ir juos.

Algis Valciukas

Informacija apie trenerius

Užsiėmimus ves daugiau kaip 20 metų treniruojantys šunis LKD dresuotojai, šunų elgsenos specialistai Erna ir Algirdas Valčiukai, vedantys dresūros bei Agility seminarus.
Erna ir Algirdas aktyviai dalyvauja su savo ruoštais šunimis varžybose, daug kartų atstovavo Lietuvai Agility pasaulio ir Europos čempionatuose.
Algirdas taip pat dirba su problemiškais šunimis, adaptuojant juos šeimose, sprendžiant gyvūnų elgesio problemas. Moko būsimus šeimininkus, kaip teisingai vertinti šuns elgesį ir reakcijas.
Erna veda treniruotes jauniems šuneliams ir treniruoja sportininkus, besiruošiančius Obedience varžyboms, taip pat dirba su vaikų ir jaunimo grupe, kur padeda jauniesiems šeimininkams tinkamai auklėti savo keturkojus draugus, moko juos dresūros ir triukų pradmenų, ruošia varžyboms bei parodoms.
E.ir A.Valčiukai nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose dresuotojų mokymuose Lietuvoje ir užsienyje, 2016 m. vasarą jie baigė kaniterapijos asistentų mokymus Vilniuje.

Erna Valciukiene
Užsiėmimai vyks nuo rugsėjo mėn. Kaune, Šunų dresūros ir sporto centre „Nasrai“ (Vydūno alėja 4).

Planuojamas šunų kiekis grupėje – ne mažiau kaip 5 ir ne daugiau kaip 10. Šuns vedlys mokysis ir ateityje laikys egzaminą tik su savo šunimi. Registracija tęsis iki rugsėjo 18 d.

Registruodamiesi e. laiške nurodykite savo šuns duomenis (veislė, amžius, lytis, vardas) ir savo vardą, pavardę, mob. telefono numerį.

Užsiėmimai mokami, prašome kreiptis e.paštu info@nasrai.com.
Informacija teikiama e.paštu info@nasrai.com arba mob. telefonu + 370 687 88 450.

Pastaba: Terapinių šunų egzaminą, kai šunys pabaigs mokymus, vykdys atitinkamą kvalifikaciją turintys specialistai. Šunis ruošę treneriai pagal galiojančius nuostatus egzaminuoti tų pačių šunų negalės.

Vilniečių dėmesiui: nuo spalio mėn. vėl renkama nauja grupė Vilniuje – šunis ruoš Ieva Kuzminienė (informacija bus paskelbta po rugsėjo 1 d.).

ŠUNŲ EGZAMINO NUOSTATAI