2024 m. sausio 11 d. vyks šunų egzaminas

Kaniterapijos asociacija (KA) 2024 m. sausio 11 d. organizuos terapinio šuns egzaminą ir bandomąjį testą. Maloniai prašome iš anksto susipažinti su egzamino nuostatais. Egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių ir ne jaunesni kaip 14 mėnesių didelių veislių šunys.

Egzamino komisija: 1 grupė: Inga Badaraitė (pirmininkė), Daiva Kvedarienė,  Veslava Citovič – Rul; 2 grupė: Ieva Kuzminienė (pirmininkė), Veslava Citovič – Rul, Daiva Kvedarienė, Aurelija Staskevičienė.

Prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki sausio 9 d. atsiųsti el. paštu info@kaniterapija.eu.

Užsiregistravę dalyviai e. paštu gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas jų šuns egzaminas. Su savimi prašome turėti augintinio sveikatos pasą, šuo turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“), paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų.

Egzaminas ir testas vyks nuo 10.00 val. Visorių g. 8, Vilnius.

Prieš atlikdami pavedimą susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą sąrašą. Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas arba jo perlaikymas yra nemokamas. Ne KA nariams – 30 eurų. Neatvykusiems laikyti egzamino įmoka negrąžinama.

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Atsiskaitomosios sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas, mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas.

Pexels.com nuotr.