Birželio 1 d. šunys laikys bandomąjį testą arba egzaminą

Kaniterapijos asociacija (KA) maloniai kviečia besidominčius edukacija, terapija bei skaitymu su šunimi laikyti su savo augintiniu terapinio šuns egzaminą arba bandomąjį testą. Egzaminas ir testas vyks birželio 01 d. (ketvirtadienis) nuo 18.00 val. Visorių g. 8, Vilnius.

egzaminas 06 01

Prašome susipažinti su Šunų egzamino nuostatais.

Bandomąjį testą laikantys šunys turi mokėti bendrojo paklusnumo komandas, būti socialūs ir tinkamai socializuoti. Egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys. Egzaminą arba preliminarų testą su šunimi kviečiame laikyti tik pilnamečius asmenis.

Egzamino komisija:  Ieva Kuzminienė (pirmininkė), Veslava Citovič-Rul ir Daiva Kvedarienė.

Atkreipiame dėmesį: egzaminų komisijos nariais (šuns vertintojais) negali būti asmenys, treniravę ir ruošę šunį egzaminui arba bandomajam testui. Komisija visada nešališka.

Užsiregistravę dalyviai e. paštu iš anksto gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas jų šuns egzaminas arba testas. Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pasą, jūsų šuniukas būtinai turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“) ir paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų.

Prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki gegužįs 30 d. atsiųsti e.paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą arba testą sąrašą.
Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas nemokamas. Ne Kaniterapijos asociacijos nariams – egzaminas ir bandomasis testas 30 eurų  (neatvykusiems laikyti egzamino arba testo įmoka negrąžinama).

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Ats. sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas.

Mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas arba bandomasis testas.

Pexels.com nuotr.