Liepos 2 d. vyks būsimų terapinių šunų egzaminas

Liepos 2 d., ketvirtadienį, Kaniterapijos asociacija (KA) maloniai kviečia besidominčius edukacija, terapija bei skaitymu su šunimi laikyti su savo augintiniu terapinio šuns egzaminą arba bandomąjį testą.

liepa EGZAS

Egzaminų komisija: pirmininkės – Ieva Kuzminienė (1 gr.), Veslava Citovič-Rul (2 gr.); narės – Daiva Kvedarienė, Sigrida Rupšytė – Paleičkė, Aurelija Staskevičienė.

Prašome susipažinti su Šunų egzamino nuostatais. Tik bandomąjį testą laikantys šunys turi mokėti bendrojo paklusnumo komandas, būti socialūs ir tinkamai socializuoti.

Egzaminas vyks Visorių g. 8, Vilnius, nuo 11.00 val. Dalyviai e. paštu gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas kiekvieno šuns egzaminas arba testas.

Prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki birželio 30 d. atsiųsti e.paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančių egzaminą arba testą sąrašą.
Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas nemokamas. Ne KA nariams – egzaminas 50 eurų. Preliminarus testas – 30 eurų (neatvykusiems laikyti egzamino arba testo įmoka negrąžinama).

Taip pat primename, kad egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys.

Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pažymą, jūsų šuniukas būtinai turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“) ir paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų.

Egzaminą arba preliminarų testą su šunimi kviečiame laikyti tik pilnamečius asmenis.

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Ats. sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas.

Mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas/testas.

Pexels.com nuotr.

Informacija paskelbta 2020 06 21