Liepos 26 d. su savo augintiniais galite laikyti egzaminą

Kaniterapijos asociacija (KA) liepos 26 d. organizuos terapinio šuns egzaminą ir bandomąjį testą. Egzaminas ir testas vyks nuo 10.00 val. Visorių g. 8, Vilnius.

Egzamino komisija: Ieva Kuzminienė (1 gr. pirmininkė), Veslava Citovič – Rul (2 gr. pirmininkė), Daiva Kvedarienė, Aurelija Staskevičienė. Prašome užpildyti anketą ir ne vėliau kaip iki liepos 25 d. atsiųsti el. paštu info@kaniterapija.eu.

EGZUI

Egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys.

Užsiregistravę dalyviai e. paštu gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas jų šuns egzaminas. Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pasą, šuo turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“), paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų. Maloniai prašoem susipažinti su egzamino nuostatais.

Prieš atlikdami pavedimą susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą sąrašą.
Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas arba jo perlaikymas yar nemokamas.

Ne KA nariams – 30 eurų.

Neatvykusiems laikyti egzamino įmoka negrąžinama. Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą sąrašą.

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Atsiskaitomosios sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas, mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas.