Šunų parengimas Vilniuje ir Kaune

Kaniterapijos asociacija, bendradarbiaudama su Lietuvos kinologų draugijos dresuotojais, kviečia šunų mylėtojus įsitraukti į prasmingą, įdomią veiklą – ruošti savo augintinius edukacijos bei terapijos užsiėmimams.

 

SUNSY s.s.

Jeigu jūsų šuo yra socialus, draugiškas, ramiai reaguoja į žmones, gyvūnus, įvairius dirgiklius, moka bent keletą pagrindinių paklusnumo komandų, galite pabandyti su juo lankyti dresūros užsiėmimus, o ateityje – laikyti specialų terapinių šunų egzaminą.

Šunis Vilniuje ruošia dresuotoja, ilgametę patirtį sukaupusi šunų veisėja Ieva Kuzminienė. Kinologė atsakys į jūsų klausimus, jeigu reikia, suorganizuos pirminę jūsų šuns apžiūrą-konsultaciją.

Vilniečiai registruojami e.paštu naitas@list.ru, mob. +370 685 425 14.

E. laiške prašome suteikti daugiau informacijos apie savo augintinį (veislė, amžius, lytis); trumpai prisistatykite, nurodykite savo mob. telefono numerį.

Jeigu gyvenate Kaune ir jus taip pat domina terapinė veikla su šunimis, dėl savo augintinio mokymų ir ruošimo egzaminui galite kreiptis į Šunų dresūros ir sporto centrą „Nasrai“. Treneriai Erna ir Algis Valčiukai, vadovaujantys šiam centrui, taip pat yra ilgamečiai šunų sporto (Agility, Obedience) entuziastai, įvairių mokymų ir stovyklų organizatoriai, visuomenės kinologinio švietimo projektų dalyviai.

Kaune informacija teikiama e.paštu info@nasrai.com, mob. + 370 687 88 450.

Taip pat Kaune galite kreiptis į dresūros mokyklą „Charizma”, e. paštas sucharizma@gmail.com, mob. +370 678 42 552.

Bendra informacija e.paštu info@kaniterapija.eu

Sabinos Sadauskaitės nuotr.

ŠUNŲ EGZAMINO nuostatai.