Birželio 21 d. šunys laikys egzaminą ir testą

Kaniterapijos asociacija (KA) maloniai kviečia besidominčius edukacija, terapija bei skaitymu su šunimi laikyti su savo augintiniu terapinio šuns egzaminą arba bandomąjį testą. Egzaminas ir testas vyks birželio 21 d. (pirmadienis) nuo 10.00 val. Visorių g. 8, Vilnius.

kanit skelbimas

Egzamino ir testo komisija: pirmininkės – Ieva Kuzminienė (1 gr.), Veslava Citovič-Rul (2 gr.); narės – Daiva Kvedarienė, Sigrida Rupšytė – Paleičkė, Aurelija Staskevičienė.

Prašome susipažinti su Šunų egzamino nuostatais. Bandomąjį testą laikantys šunys turi mokėti bendrojo paklusnumo komandas, būti socialūs ir tinkamai socializuoti. Egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys. Egzaminą arba preliminarų testą su šunimi kviečiame laikyti tik pilnamečius asmenis.

Laikantis saugumo reikalavimų prašome šunų vedlių patalpoje dėvėti kaukes, atvykti be lydinčių asmenų. Dėkojame už supratingumą.

Užsiregistravę dalyviai e. paštu iš anksto gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas jų šuns egzaminas arba testas. Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pasą, jūsų šuniukas būtinai turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“) ir paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų.

Prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki birželio 17 d. atsiųsti e.paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą arba testą sąrašą.
Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas nemokamas. Ne KA nariams – egzaminas 50 eurų. Preliminarus testas – 30 eurų (neatvykusiems laikyti egzamino arba testo įmoka negrąžinama).

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Ats. sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas.

Mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas arba bandomasis testas.

Pexels.com nuotr.