Spalio 9 d. – būsimų terapinių šunų egzaminas

Kaniterapijos asociacija (KA) maloniai kviečia besidominčius edukacija, terapija bei skaitymu su šunimi spalio 9 d. laikyti su savo augintiniu terapinio šuns egzaminą arba bandomąjį testą.

Egz10 09

Egzamino ir testo komisija: pirmininkės – Ieva Kuzminienė (1 gr.), Veslava Citovič-Rul (2 gr.); narės – Daiva Kvedarienė, Aurelija Staskevičienė.

Laikantis saugumo reikalavimų prašome šunų vedlių bei kt. atvykti planuojančių asmenų prieš egzaminą pateikti galimybių pasą arba  kt. dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamą rezultatą įrodantį dokumentą.

Prašome susipažinti su Šunų egzamino nuostatais. Bandomąjį testą laikantys šunys turi mokėti bendrojo paklusnumo komandas, būti socialūs ir tinkamai socializuoti. Egzaminą gali laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys. Egzaminą arba preliminarų testą su šunimi kviečiame laikyti tik pilnamečius asmenis.

Užsiregistravę dalyviai e. paštu iš anksto gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas jų šuns egzaminas arba testas. Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pasą, jūsų šuniukas būtinai turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“) ir paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų.

Egzaminas ir testas vyks nuo 12.00 val. Visorių g. 8, Vilnius.

Prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki spalio 5 d. atsiųsti el. paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančiųjų egzaminą arba testą sąrašą.
Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas nemokamas. Ne KA nariams – egzaminas 50 eurų. Preliminarus testas – 30 eurų (neatvykusiems laikyti egzamino arba testo įmoka negrąžinama).

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Ats. sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas, mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas arba bandomasis testas.

Svetlanos Valujevos nuotr.