Gegužės 27 d. vyks šunų egzaminas ir testas

2019 m. gegužės 27 d., pirmadienį, Kaniterapijos asociacija (KA) maloniai kviečia besidominčius edukacija, terapija ar skaitymu su šunimi laikyti su savo augintiniu terapinio šuns egzaminą arba bandomąjį testą.

 

egzamino skelbimas

Atkreipiame dėmesį, kad egzaminą gali laikyti suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių šunys (šuns svoris iki 15 kg) ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys.

Šuo turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“), paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų. Su savimi prašome turėti šuns sveikatos pažymą.
Egzaminą arba preliminarų testą su šunimi laikyti gali tik pilnamečiai asmenys.

Šunys, laikantys bandomąjį testą, jau turi mokėti bendrojo paklusnumo komandas, būti socialūs ir tinkamai socializuoti. Visus maloniai kviečiame susipažinti su Šunų egzamino nuostatais.

Egzamino ir testo komisija: pirmininkės – Ieva Kuzminienė (1 gr.), Inga Badaraitė (2 gr.); nariai – Daiva Kvedarienė, Sigrida Rupšytė-Paleičikė, Aurelija Staskevičienė (komisijos sudėtis gali keistis).

Egzaminas vyks Visorių g. 8, Vilnius, nuo 11.00 val.

Kiekvienas dalyvis e.paštu bus informuotas, kelintą val. suplanuotas jo šuns egzaminas arba testas.

Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas nemokamas. Ne KA nariams – egzaminas 50 eurų. Preliminarus testas – 30 eurų. Neatvykusiems pinigai negrąžinami.

Prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki gegužės 23 d. atsiųsti e.paštu info@kaniterapija.eu.

Prieš atlikdami pavedimą būtinai susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į laikančių egzaminą arba testą sąrašą.

Atkreipiame dėmesį: pirmenybė teikiama KA narių bei KA savanorių šunims, esant dideliam pageidaujančių laikyti egzaminą arba testą kiekiui, kitų organizacijų atstovai  egzamino laikyti negalės.

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius.
Į. k. 303127785
Ats. sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas.

Pexels.com nuotr.