Liepos 11 d. vyks būsimų terapinių šunų egzaminas

Kaniterapijos asociacija (KA) 2024 m. liepos 11 d. (ketvirtadienis) organizuos terapinio šuns egzaminą ir bandomąjį testą. Egzaminas ir testas vyks nuo 10.00 val. Visorių g. 8, Vilnius.

Egzaminą kviečiami laikyti tik suaugę šunys – ne jaunesni kaip 12 mėn. mažų veislių ir ne jaunesni kaip 14 mėn. didelių veislių šunys. Prašome iš anksto susipažinti su egzamino nuostatais, kurie skelbiami www.kaniterapija.eu.

Egzamino komisija: Veslava Citovič – Rul, Ieva Kuzminienė, Daiva Kvedarienė. Prašome užpildyti šuns registracijos anketą ir ne vėliau kaip iki liepos 10 d. atsiųsti el. paštu info@kaniterapija.eu.

Užsiregistravę dalyviai e. paštu gaus informaciją, kelintą val. suplanuotas jų šuns egzaminas. Su savimi prašome turėti augintinio sveikatos pasą, šuo turi būti paženklintas integriniu grandynu („mikročipas“), paskiepytas nuo užkrečiamųjų ligų.

Prieš atlikdami pavedimą susisiekite e. paštu info@kaniterapija.eu ir sulaukite patvirtinimo, kad jūsų šuo įtrauktas į sąrašą. Kaniterapijos asociacijos nariams egzaminas arba jo perlaikymas yra nemokamas. Ne KA nariams – 30 eurų. Neatvykusiems laikyti egzamino įmoka negrąžinama.

Rekvizitai apmokėjimui:
Kaniterapijos asociacija, Visorių g. 8, Vilnius
Į. k. 303127785
Atsiskaitomosios sąskaitos nr. LT197044060007919224
SEB bankas, mokėjimo paskirtis – šuns egzaminas.

Pexels.com nuotr.